PRODEJ ZBOŽÍ  NA SLOVENSKO

prezentace výroby glycerinových mýdel na ČT1- Sama doma 4.6.2013

KONTAKT

atelier H - Ing. arch. Hana Svatoňová
Novozámecká 878, 190 12 Praha 9, Dolní Počernice
tel: 602 212 773

atelier.h@seznam.cz

GDPR - Info o zásadách a ochraně práce s osobními údaji ZDE21.3.2015 - ÚVODEM

Vážení klienti.

Děkuji za Vaši dosavadní přízeň a za velmi pozitivní komentáře, které se mi od Vás dostávají. Velice mne těší, motivují a hlavně inspirují k další tvůrčí činnosti.

Už delší dobu přemýšlím o tom, že bych se s vámi chtěla podělit o radost, kterou mi tato práce přináší a umožnit vám více nahlédnout do mého ateliéru. Formy které zde vznikají, vyvíjím s velkým zapálením a láskou, a proto bych si přála, abyste znali jejich příběh.

Prostřednictvím tohoto sloupku vás budu průběžně informovat o inspiraci k mé práci, o tom čím se právě zabývám, o novinkách které pro vás připravuji a o trendech tohoto typu tvorby.

Tento blog nemusí být pouze jednostranný a informativní. Velmi uvítám jakékoliv vaše dotazy, či komentáře, na které obratem odpovím.

Chtěla bych se zaměřit především na výrobu forem, která je v současné době nejvíce žádaná.

Prvopočátkem mé tvorby byla výroba keramických plastik. Jejich unikátnost jsem vám chtěla zprostředkovat originálním a ne zcela běžným způsobem, výrobou forem. V té době neexistovali pružné materiály, a tak se dalo pracovat pouze s tvrdým a nepoddajným lukoprenem. Tvary tak byly velmi omezené a tvorba se jim musela přizpůsobovat.  Věděla jsem, že musím najít jiný způsob. V okamžiku kdy se na trhu objevil pružný silikon, nastala pro mne krásná doba neomezených tvůrčích možností.

Rozhodla jsem se jít svou vlastní, tvůrčí cestou a nezařadit se tak do fronty běžných e-shopů, nabízejících zakoupené zboží v Asii. Proto většina forem, které najdete v mém portfoliu, jsou mé vlastní výrobky.

V začátcích jsem byla více konzervativní, vytvářela silikonové formy klasických tvarů. Díky vaším komentářům a zájmu o mé produkty jsem se ujistila, že tato cesta je správná a mohu popustit uzdu své fantazii. Inspirovala jsem se vším okolo sebe a vyvíjela různorodé figurky, klasické tvary zdobené různými dekory, formy na zdobené čajové svíčky, anebo formy ve tvaru krásných kamenů, které jsem našla v přírodě.

Jistě jste si všimli mých nových forem, které se od těch dřívějších liší svým designem. Vzhledem k tomu, že klasických forem a forem figurek je již na trhu dostatek, chtěla bych se nyní zaměřit spíše na tvorbu výtvarnou a originální. Jedná se zejména o formy na svíčky v kategorii „ABSTRAKTNÍ“ a nově jsem pro Vás zařadila kategorii tzv. „PLOCHÝCH SVÍČEK“. Stejně tak se jedná o nabídku originálních forem na mýdla, které bych chtěla dále rozvíjet.

Jedná se o mé vlastní autorské modely, které jsou jedinečné, nabízené pouze v mém e-shopu. Tento způsob tvorby má opravdu neomezené možnosti a vyvíjí se rychlým tempem. Každou formu, kterou pro vás vyvíjím, vytvářím od srdce už od první myšlenky, po skicu, výrobu kopyta a finální formu.

Ještě jednou vám děkuji za přízeň, které si nesmírně vážím.