PRODEJ ZBOŽÍ  NA SLOVENSKO

prezentace výroby glycerinových mýdel na ČT1- Sama doma 4.6.2013

KONTAKT

atelier H - Ing. arch. Hana Svatoňová
Novozámecká 878, 190 12 Praha 9, Dolní Počernice
tel: 602 212 773

atelier.h@seznam.cz

GDPR - Info o zásadách a ochraně práce s osobními údaji ZDEO NÁS

Vítejte v autorském e-shopu Výtvarného atelieru H

Atelier H jsem založila v roce 1996 jako architektonický a projekční atelier. 

Postupem času jsem na základě svých zájmů rozšiřovala svoji činnost v dalších tvůrčích oblastech. Tak bych Vás ráda prostřednictvím nově otevřeného e-shopu oslovila s nabídkou mých výrobků. Nejedná se o klasický obchod se zprostředkováním nákupu a prodeje zboží. Ale nabízím pouze své autorské výrobky a dopňkové výtvarné služby. Věřím, že Vás některé z mých výrobků zaujmou a budu se těšit na Vaše případné připomínky.

Nabízené produkty:

1. Formy na výrobu svíček netradičních tvarů. Na myšlenku zabývat se vytvářením nových netradičních tvarů svíček mě přivedla skutečnost, že je mnoho lidí, kteří se zabývají výrobou svíček a mají k dispozici stále stejné formy. Většinou se jedná o neustále se opakující geometrické tvary, jako např. krychle, kvádry, jehlany a kužely. Výrobci svíček pak mají možnost v konkurenci obstát pouhým vymýšlením barevných a techických kombinací.

Nabídkou netradičních tvarů bych chtěla rozšířit kreativitu při odlévání svíček. Jedná se o autorskou ruční výrobu. Základem pro výrobu forem je prvotní návrh a následně vyrobená plastika ze sádry nebo keramické hlíny, ze které se pak odlévají formy. Formy jsou vyrobeny z pružných silikonových materiálů. V nabídce je několik hotových tvarů, podle přání zákazníka lze vyrobit tvar tzv. "na míru"

2. Formy na výrobu mýdel v netradičním 3D provedení. V nabídce jsou silikonové formy různých tematických 3D tvarů.

3. Autorské svíčky. Technika svíček spočívá v přesné kombinaci voskových materiálů, barev a způsobu zpracování. Svíčky jsou celobarevné. Velmi vysoký lesk na povrchu v kombinaci se spodním matovým dekorem dodává svíčkám originalitu a jedinečnost.

4. Keramické misky jsou autorské ručně vyráběné originály, vhodné pro různé účely, např pod svíčky.

5. Skleněné šperky vyráběné metodou "fusing" - spékání skla. Jedná se o výrobky jedinečné, vždy je vytvořen pouze jediný originál. Skleněný přívěšek má velikost cca 4-6cm a je zavěšen na dvojité voskové šňůrce. Délka šňůrky 40cm

6. Korále. Rozhodla jsem se nabídnot tento produkt netradične - způsobem, který umožní vlastní tvorbu, která je pro mnohé tolik žádaná. Jednotlivé návrhy jsou zpracovány do formy stavebnic, ve kterých nabízím komponenty, návody a nápady, které vám budou vodítkem k tvůrčí práci.

7. Vánoční ozdoby. V této kategorii nabízím soupravy pro vlastní tvorbu vánočních ozdob z drobných korálků a tyčinek

8. Originálnáí dekorativní grafiky. Jsou vytvořeny elektronicky. Jedná se o abstrakní dekorativní náměty a je možné pověsit je jak na výšku, tak na šířku. Vedle standardního provedení nabízím i zpracování námětů dle individuálních přání s ohledem na konkrétní interiér a jedinečnost zadavatele.

Grafiky lze tisknout od malých formátů až po velkoformátové nástěnné obrazy

Příklady realizací můžete shlédnout zde.

Grafiky mají svým jedinečným designem nebývalý úspěch jak u soukromých osob, tak ve sféře podnikatelské. Úspěch grafik shledávám v empatickém přístupu z mé strany vůči zadavateli. U soukromých osob se snažím o doladění interiéru grafikou ruku v ruce s osobností zadavatele. Na poli podnikatelském se snažím o výstižné pojetí směru podnikání.

Pevně věřím, že Vás některý z  nabízených výrobků mého atelieru zaujme.