PRODEJ ZBOŽÍ  NA SLOVENSKO

prezentace výroby glycerinových mýdel na ČT1- Sama doma 4.6.2013

KONTAKT

atelier H - Ing. arch. Hana Svatoňová
Novozámecká 878, 190 12 Praha 9, Dolní Počernice
tel: 602 212 773

atelier.h@seznam.cz

GDPR - Info o zásadách a ochraně práce s osobními údaji ZDEO NÁS

Vítejte v autorském e-shopu Výtvarného atelieru H

Atelier H jsem založila v roce 1996 jako ARCHITEKTONICKÝ A PROJEKČNÍ ATELIER , který provozuji dodnes.

Postupem času jsem na základě svých zájmů rozšiřovala svoji činnost v dalších tvůrčích oblastech. Tak bych Vás ráda prostřednictvím nově otevřeného e-shopu oslovila s nabídkou mých výrobků. Nejedná se o klasický obchod se zprostředkováním nákupu a prodeje zboží. Ale nabízím pouze své autorské výrobky a dopňkové výtvarné služby. Věřím, že Vás některé z mých výrobků zaujmou a budu se těšit na Vaše případné připomínky.

Nabízené produkty:

1. Originálnáí dekorativní grafiky. Jsou vytvořeny elektronicky. Jedná se o abstrakní dekorativní náměty a je možné pověsit je jak na výšku, tak na šířku. Vedle standardního provedení nabízím i zpracování námětů dle individuálních přání s ohledem na konkrétní interiér a jedinečnost zadavatele.

Grafiky lze tisknout od malých formátů až po velkoformátové nástěnné obrazy

Příklady realizací můžete shlédnout zde.

Grafiky mají svým jedinečným designem nebývalý úspěch jak u soukromých osob, tak ve sféře podnikatelské. Úspěch grafik shledávám v empatickém přístupu z mé strany vůči zadavateli. U soukromých osob se snažím o doladění interiéru grafikou ruku v ruce s osobností zadavatele. Na poli podnikatelském se snažím o výstižné pojetí směru podnikání.

2. Formy na výrobu svíček netradičních tvarů. Na myšlenku zabývat se vytvářením nových netradičních tvarů svíček mě přivedla skutečnost, že je mnoho lidí, kteří se zabývají výrobou svíček a mají k dispozici stále stejné formy. Většinou se jedná o neustále se opakující geometrické tvary, jako např. krychle, kvádry, jehlany a kužely. Výrobci svíček pak mají možnost v konkurenci obstát pouhým vymýšlením barevných a techických kombinací.

Nabídkou netradičních tvarů bych chtěla rozšířit kreativitu při odlévání svíček. Jedná se o autorskou ruční výrobu. Základem pro výrobu forem je prvotní návrh a následně vyrobená plastika ze sádry nebo keramické hlíny, ze které se pak odlévají formy. Formy jsou vyrobeny z pružných silikonových materiálů. V nabídce je několik hotových tvarů, podle přání zákazníka lze vyrobit tvar tzv. "na míru"

3. Formy na výrobu mýdel v netradičním 3D provedení. V nabídce jsou silikonové formy různých tematických 3D tvarů.

4. Autorské svíčky. Technika svíček spočívá v přesné kombinaci voskových materiálů, barev a způsobu zpracování. Svíčky jsou celobarevné. Velmi vysoký lesk na povrchu v kombinaci se spodním matovým dekorem dodává svíčkám originalitu a jedinečnost.

5. Glycerinová mýdla s nevšedním designem. Jedná se o výživný přípravk s intenzívními hydratačními schopnostmi. Mýdlo je určené pro šetrné mytí a hydrataci pokožky. Mýdlo obsahuje vysoký podíl glycerínu a šetrné mycí látky, které jemně, ale účinně odstraňují povrchové nečistoty bez podráždění nebo vysoušení. Mýdlo je ideální pro mytí všech typů pokožky včetně citlivé nebo podrážděné pokožky. Ůčinně čistí a zklidňuje aknózní pleť, zjemňuje suchá a hrubá místa. Po umytí je pokožka jemná a vláčná.

6. Korále. Rozhodla jsem se nabídnot tento produkt netradične - způsobem, který umožní vlastní tvorbu, která je pro mnohé tolik žádaná. Jednotlivé návrhy jsou zpracovány do formy stavebnic, ve kterých nabízím komponenty, návody a nápady, které vám budou vodítkem k tvůrčí práci.

7. Vánoční ozdoby. V této kategorii nabízím soupravy pro vlastní tvorbu vánočních ozdob z drobných korálků a tyčinek

8. Skleněné šperky vyráběné metodou "fusing" - spékání skla. Jedná se o výrobky jedinečné, vždy je vytvořen pouze jediný originál. Skleněný přívěšek má velikost cca 4-6cm a je zavěšen na dvojité voskové šňůrce. Délka šňůrky 40cm

9. Dětský koutek. Děti jsou velmi důležitou součástí našeho života. Jsou zvídavé, tvořivé. Dětský trh je přesycený všemožnými hračkami, kde stačí jen zmačknout jakýsi knoflík a pak už stačí jen pasivně koukat, nebo poslouchat. Už i malé děti začínají být konzumenti počítačů. A v takovém elektronickém světě nějak zapomínáme, na rozvíjení vlastní dětské fantazie a tvorby. A ne všichni rodiče jsou zruční a tvořiví, aby mohli s dětmi sdílet jejich tvořivý svět. Založila jsem tento dětský koutek, kde budu postupně vymýšlet a nabízet vám různé možnosti k tvoření, ve formě balíčků se všemi potřebnými materiály, návody a dalšími inspiracemi. Věřím, že díky tomu prožijete s vašimi dětmi mnoho hezkých chvil, tak, jako je já prožívám se svojí první vnučkou.

Pevně věřím, že Vás některý z  nabízených výrobků mého atelieru zaujme.